400 TL ve üzeri ücretsiz kargo.

kayisidiyari.com'dan satın alacağınız tüm ürünler Yurtiçi ve Mng kargo firmaları ile teslim edilmektedir. Kargo takibinizi, e-posta adresinize gelen gönderi kodunuz ile takip edebilirsiniz.

Saat 15.00'dan sonra verilen siparişler bir sonraki iş günü, Cumartesi 12.00'dan sonra verilen siparişler ise Pazartesi günü işleme alınır ve kargoya verilir. Herhangi bir gecikme (kredi kartı onayı alınamaması, yapılan havalenin görüntülenememesi gibi) kayisidiyari.com müşteri hizmetleri tarafından size e-posta ya da telefon yoluyla bildirilir.

Tahmini teslim süreleri Türkiye'nin her yerine 1-3 gün arasında değişir. (Özel kargo şirketlerinin belirlediği ortalama süre) Eğer bulunduğunuz yerde kargo acentesi mevcut değilse "mobil bölge" olarak tabir edilir ve haftanın belirli günlerinde size teslimat yapılır. (Lütfen mobil bölge dağıtım zamanlarını özel kargo şirketlerinin web sitelerinden kontrol ediniz)

Ürün / ürünler teslim alınırken kargo yetkilisinin yanında kontrol edilmeli, eksik ya da hasarlı olduğunu düşündüğünüz paket teslim alınmayarak kargo yetkilisine tutanak tutturulup geri gönderilmelidir. Sipariş verilen ürün / ürünler, müşteri tarafından teslim alındıktan sonra teslimatçı firmanın görevini yerine getirdiği kabul edilir.