Malatya Kayısısı

Listeleme:
Quickview

Naturel Gün Kurusu Kayısı (1 Numara)

(0)
130,00TL

Naturel Gün Kurusu KayısıMalatya Kayısı Diyarı 1 numara boy gün kurusu kayısıları adından da anlaşılacağı üzere naturel olarak güneşte kurutularak yapılmaktadır. Kayısının başkenti olan Malatya'mızda mevsiminde toplanan kayısılar , hijyenik koşullarda , kurutmada en sağlıklı ve doğal yöntem olarak bilinen güneşte kurutma yöntemi ile  natu..

Quickview

Naturel Gün Kurusu Kayısı (Jumbo Boy)

(0)
175,00TL

Naturel Gün Kurusu KayısıMalatya Kayısı Diyarı jumbo gün kurusu kayısıları adından da anlaşılacağı üzere naturel olarak güneşte kurutularak yapılmaktadır. Kayısının başkenti olan Malatya'mızda mevsiminde toplanan kayısılar , hijyenik koşullarda , kurutmada en sağlıklı ve doğal yöntem olarak bilinen güneşte kurutma yöntemi ile  nature..

Quickview

Sarı Kayısı (1 Numara)

(0)
130,00TL

Kükürtlü(İslimli) 1 Numara Sarı KayısıKayısı diyarı sarı kayısıları, "islim damı" olarak bilinen özel odalarda kükürtlenme işlemi ile yapılır. Kayısının başkenti olan Malatya'mızda mevsiminde toplanan kayısılar ,hijyenik koşullarda ,özenle hazırlanmaktadır.Kayısının Faydaları :  Lif oranı yüksek olduğundan diyet yapanlar iç..

Quickview

Sarı Kayısı (Jumbo Boy)

(0)
175,00TL

Kükürtlü Jumbo Boy Sarı KayısıKayısı diyarı sarı kayısıları, "islim damı" olarak bilinen özel odalarda kükürtlenme işlemi ile yapılır. Kayısının başkenti olan Malatya'mızda mevsiminde toplanan kayısılar ,hijyenik koşullarda ,özenle hazırlanmaktadır.Faydaları :  Lif oranı yüksek olduğundan diyet yapanlar için bulunmaz bir ni..

Quickview

Tatlı Gün Kurusu Kabuğu

(0)
70,00TL

Hoşaflık Tatlı Gün Kurusu KabuğuMalatya Kayısı Diyarı gün kurusu kayısıları adından da anlaşılacağı üzere naturel olarak güneşte kurutularak yapılmaktadır. Kayısının başkenti olan Malatya'mızda mevsiminde toplanan kayısılar , hijyenik koşullarda , kurutmada en sağlıklı ve doğal yöntem olarak bilinen güneşte kurutma yöntemi ile t..

Quickview

Ekşi Sarı Kayısı Kabuğu-(Hoşaflık)

(0)
100,00TL

Hoşaf ve Aşure için Ekşi Sarı Kayısı Kabuğu Kayısının başkenti olan Malatya'mızda mevsiminde toplanan kayısılar , hijyenik koşullarda , kurutmada en sağlıklı ve doğal yöntem olarak bilinen güneşte kurutma yöntemi ile hoşaflık ve aşure için ekşi sarı kayısı kabuğu halini almıştır.  Faydaları :  Lif oranı yükse..

Quickview

Ekşi Sarı Kayısı Kabuğu

(0)
100,00TL

Ekşi Sarı Kayısı KabuğuKayısının başkenti olan Malatya'mızda mevsiminde toplanan kayısılar ,hijyen koşulları göz önüne alınarak, kurutmada islim odalarında kükürtleme yöntemi ile ekşi sarı kayısı kabuğu halini almıştır.Faydaları :  Lif oranı yüksek olduğundan diyet yapanlar için bulunmaz bir nimettir.Kas gelişimine çok büyü..

Quickview

Ekşi Gün Kurusu Kabuğu

(0)
70,00TL

Hoşaflık Ekşi Gün Kurusu KabuğuKayısının başkenti olan Malatya'mızda mevsiminde toplanan kayısılar , kurutmada en sağlıklı ve doğal yöntem olarak bilinen güneşte kurutma yöntemi ile hoşaflık ekşi kuru kayısı halini almıştır...

Quickview

Gün Kurusu Kayısı Çekirdeği

(0)
135,00TL

Gün Kurusu Kayısı ÇekirdeğiKayısı Diyarı'nın sevdiklerinize özenle hazırladığı, güneşte doğal olarak kurutulmuş yeni mahsül kayısılardan elde edilmiştir.Kayısı çekirdeğinin faydaları:Kayısı çekirdeği yağı, cildi nemlendiriyor, kırışıklık karşıtı bir etki yaratıyor, cildin yaşlanmasını geciktiriyor.Sivilcelerin hızlı iyleşmesine yardımcıdır.İçindeki..

Quickview

İslimli Kayısı Çekirdeği

(0)
100,00TL

İslimli Kayısı ÇekirdeğiKayısı Başkentimiz olan Malatya'mızdan, Kayısı Diyarı'nın sevdiklerinize özenle hazırladığı,yeni mahsül kayısılardan elde edilmiş islimli kayısı çekirdeği sizleri bekliyor.Kayısı çekirdeğinin faydaları:Kayısı çekirdeği yağı, cildi nemlendiriyor, kırışıklık karşıtı bir etki yaratıyor, cildin yaşlanmasını geciktiriyor.Kay..

Quickview

Kavrulmuş Kayısı Çekirdeği

(0)
135,00TL

Kavrulmuş Tuzlu Kayısı ÇekirdeğiKayısı Diyarı'nın sizler için; kayısı çekirdeğinin tuz ile kavurarak daha lezzetli hale gelmesi sağlanmıştır. Daha çıtır çıtır olan bu sağlıklı atıştırmalıklar sizleri bekliyor.Kayısı çekirdeğinin faydaları:Kayısı çekirdeği yağı, cildi nemlendiriyor, kırışıklık karşıtı bir etki yaratıyor, cildin yaşlanmasını gec..

Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)