Kayısı Çekirdeği

Listeleme:
Quickview

Gün Kurusu Kayısı Çekirdeği

(0)
135,00TL

Gün Kurusu Kayısı ÇekirdeğiKayısı Diyarı'nın sevdiklerinize özenle hazırladığı, güneşte doğal olarak kurutulmuş yeni mahsül kayısılardan elde edilmiştir.Kayısı çekirdeğinin faydaları:Kayısı çekirdeği yağı, cildi nemlendiriyor, kırışıklık karşıtı bir etki yaratıyor, cildin yaşlanmasını geciktiriyor.Sivilcelerin hızlı iyleşmesine yardımcıdır.İçindeki..

Quickview

İslimli Kayısı Çekirdeği

(0)
100,00TL

İslimli Kayısı ÇekirdeğiKayısı Başkentimiz olan Malatya'mızdan, Kayısı Diyarı'nın sevdiklerinize özenle hazırladığı,yeni mahsül kayısılardan elde edilmiş islimli kayısı çekirdeği sizleri bekliyor.Kayısı çekirdeğinin faydaları:Kayısı çekirdeği yağı, cildi nemlendiriyor, kırışıklık karşıtı bir etki yaratıyor, cildin yaşlanmasını geciktiriyor.Kay..

Quickview

Kabuklu Gün Kurusu Kayısı Çekirdeği

(0)
25,00TL

Kabuklu Gün Kurusu Kayısı ÇekirdeğiKayısı Diyarı'nın sevdiklerinize özenle hazırladığı,yeni mahsül kayısılardan elde edilmiş ve tazeliğini uzun süre koruyan kabuklu kayısı çekirdeği sizleri bekliyor.Kayısı çekirdeğinin faydaları:Kayısı çekirdeği yağı, cildi nemlendiriyor, kırışıklık karşıtı bir etki yaratıyor, cildin yaşlanmasın..

Quickview

Kavrulmuş Kayısı Çekirdeği

(0)
135,00TL

Kavrulmuş Tuzlu Kayısı ÇekirdeğiKayısı Diyarı'nın sizler için; kayısı çekirdeğinin tuz ile kavurarak daha lezzetli hale gelmesi sağlanmıştır. Daha çıtır çıtır olan bu sağlıklı atıştırmalıklar sizleri bekliyor.Kayısı çekirdeğinin faydaları:Kayısı çekirdeği yağı, cildi nemlendiriyor, kırışıklık karşıtı bir etki yaratıyor, cildin yaşlanmasını gec..

Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)