Cevizli Sucuk-Muska

Cevizli Sucuk-Muska

Listeleme:
Quickview

Ballı Cevizli Sarma

(0)
80,00TL

Ballı Cevizli SarmaKayısı Diyarı'nın siz değerli müşterilerimiz için hazırladığı enerji deposu Ballı cevizli sarma,dut pestili ,bal ve ceviz parçalarının buluşması ile hazırlanan sağlıklı, katkısız ve lezzetli atıştırmalıklardır.Ballı cevizli sarmanın faydaları :Enerji kaynağıdır.Dut pestilinden yapıldığı için katkısız şifa kaynağıdır...

Quickview

Ballı Fındıklı Muska

(0)
80,00TL

Ballı Fındıklı MuskaKayısı Diyarı'nın siz değerli müşterilerimiz için hazırladığı enerji deposu Ballı fındıklı muska,dut pestili ,bal ve fındık parçalarının buluşması ile hazırlanan sağlıklı, katkısız ve lezzetli atıştırmalıklardır.Ballı fındıklı muska faydaları :Enerji kaynağıdır.Dut pestilinden yapıldığı için katkısız şifa kaynağıdır...

Quickview

Ballı Fındıklı Rulo

(0)
80,00TL

Ballı Fındıklı RuloKayısı Diyarı'nın siz değerli müşterilerimiz için hazırladığı enerji deposu Ballı fındıklı rulo,dut pestili ,bal ve fındık parçalarının buluşması ile hazırlanan sağlıklı, katkısız ve lezzetli atıştırmalıklardır.Ballı fındıklı rulo faydaları :Enerji kaynağıdır.Dut pestilinden yapıldığı için katkısız şifa kaynağıdır...

Quickview

Beyaz Cevizli Sucuk

(0)
60,00TL

Beyaz Cevizli SucukKayısı Diyarı'nın siz ve sevdikleriniz için hazırladığı enerji deposu Beyaz cevizli sucuk, üzüm suyu (şıra),un ve nişasta kaynatılarak yapılmaktadır, daha sonra ceviz ile buluşarak ağzınıza layık bir tat elde edilir.Beyaz cevizli sucuk faydaları :Doğal olarak üretildiği için içine şeker ilavesi yapılmamaktadır. Enerji k..

Quickview

Cevizli Kaplamalı Sucuk

(0)
70,00TL

Cevizli Kaplamalı SucukKayısı Diyarı'nın siz ve sevdikleriniz için hazırladığı enerji deposu ceviz kaplamalı sucuk, pekmez (dut yada üzüm) ,un ve nişasta kaynatılarak yapılmaktadır, daha sonra ceviz parçacıkları ile buluşarak ağzınıza layık bir tat elde edilir.Ceviz kaplamalı sucuk faydaları :Enerji kaynağıdır.Ana maddesi dut yada üzüm pekmezi..

Quickview

Cevizli Muska

(0)
80,00TL

Cevizli MuskaKayısı Diyarı'nın siz değerli müşterilerimiz için hazırladığı bomba bir ürün daha Cevizli muska, pestil ve cevizin buluşması ile hazırlanan sağlıklı ve lezzetli atıştırmalıklardır.Cevizli muska faydaları :Özellikle kışın tüketilen bir üründür, bu yüzden vücut direncini arttırır.Doğal olarak üretildiği için içine şeker ilavesi yapılmama..

Quickview

Cevizli Sucuk

(0)
80,00TL

Cevizli SucukKayısı Diyarı'nın siz değerli müşterilerimiz için hazırladığı bomba bir ürün daha Cevizli sucuk, pestil ve cevizin buluşması ile hazırlanan sağlıklı ve lezzetli atıştırmalıklardır.Cevizli sucuk faydaları :Özellikle kışın tüketilen bir üründür, bu yüzden vücut direncini arttırır.Enerji kaynağıdır.İçerisinde ceviz gibi yağlı tohum o..

Quickview

Fıstıklı Muska

(0)
80,00TL

Fıstıklı MuskaKayısı Diyarı'nın siz değerli müşterilerimiz için hazırladığı enerji deposu Fıstıklı muska,pestil ve fıstık parçalarının buluşması ile hazırlanan sağlıklı, katkısız ve lezzetli atıştırmalıklardır.Fıstıklı muska faydaları :İçerdiği faydalı vitaminler ve mineraller sebebiyle vücut direncini arttırır.Enerji kaynağıdır.Pestilden yapı..

Quickview

Full Cevizli Sucuk

(0)
100,00TL

Full Cevizli SucukKayısı Diyarı'nın siz değerli müşterilerimiz için hazırladığı bomba bir ürün daha Full cevizli sucuk, pestil ve bol cevizin buluşması ile hazırlanan sağlıklı ve lezzetli atıştırmalıklardır.Full cevizli sucuk faydaları :Özellikle kışın tüketilen bir üründür, bu yüzden vücut direncini arttırır.Doğal olarak üretildiği için içine şeke..

Quickview

Şekerli Sucuk

(0)
50,00TL

Şekerli SucukKayısı Diyarı'nın siz değerli müşterilerimiz için hazırladığı bomba bir ürün daha Şekerli sucuk, ürünümüz doğal şeker pancarından üretilen sağlıklı ve lezzetli atıştırmalıklardır.Şekerli sucuk faydaları :Enerji değeri yüksek proteinler de içerir.İçerisinde ceviz gibi yağlı tohum olduğundan antioksidan özelliği bulunmaktadır.E..

Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)